Hakkımızda
www.trendysepeti.com üyelerine özel fiyatlar sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir. Vade farksız 6 taksit imkânı, 50₺ ve üzeri için ücretsiz kargo kampanyaları ve en önemlisi HIZLI KARGO avantajıyla en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Trendy Sepeti, yaratıcılığı zarafetle buluşturmuş ürünler üreterek bayanların zarafet simgesi olmayı kendisine ilke edinmektedir.

Güvenli Alışveriş
www.trendysepeti.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. www.trendysepeti.com’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Kalite ve Orijinallik Garantisi  
Satılan her ürün www.trendysepeti.com’nin güvencesi altındadır. Ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Trendy Sepeti’nin özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?
www.trendysepeti.com üzerinden yapılan alışverişlerde Bonus, CardFinans, Maksimum, Axess, Advantage, Bonus, BankKart, Maximum, Paraf, World kredi kartlarına vade farksız taksit imkânı bulunmaktadır.

En İyi Müşteri Deneyimi  
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan www.trendysepeti.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları ve Whatsapp destek hattımız olan 0 533 043 44 59 aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. www.trendysepeti.com’den almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 14 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.